Wyprawki dotarły!!

Jak informowaliśmy nasza biblioteka zakwalifikowała się do projektu Instytutu Książki Mała książka - wielki człowiek. Pakiety z projektu dotarły, dzielimy je i już niebawem zapraszamy do biblioteki w Czerwieńsku i jej filii w Leśniowie Wielkim, Nietkowie, Nietkowicach oraz Płotach.

Przypominamy, że w projekcie mogą uczestniczyć dzieci urodzone w latach 2013-2016. Wystarczy zapisać dziecko do biblioteki, przedszkolaki będące czytelnikami mogą również wziąć udział w projekcie.

Mały czytelnik otrzyma:

• wyprawkę, w skład której wchodzi książka "Pierwsze czytanki dla..." oraz poradnik dla rodzica "Książką połączeni, czyli przedszkolak idzie do biblioteki",
  • kartę Małego Czytelnika, na którą będzie zbierał naklejki za odwiedzenie biblioteki i wypożyczenie minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego,
  • po uzbieraniu 10 naklejek dziecko otrzyma specjalny, imienny dyplom.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!