Rybki w bibliotece

Z początkiem kolejnego roku szkolnego jest nam zawsze miło gościć grupy przedszkolne z Czerwieńska. Tym razem do biblioteki "przypłynęły" Rybki ze swoimi Paniami. Dzieciom przedstawiony został regulamin, to w jaki sposób można zostać naszym czytelnikiem oraz księgozbiór. Ten cieszył się największym zainteresowaniem. Każdy znalazł coś dla siebie: przygody Martynki, Kubusia Puchatka, chłopcy podziwiali dinozaury ukazane na ilustracjach oraz książki przybliżające zawody takie jak policjant czy żołnierz. Przedszkolakom przeczytane zostało opowiadanie o ślimaku, który mocno pragnął mieć kolorowy domek. Dzieci oczami swojej wyobraźni przedstawiły przepiękne ślimakowe muszle, które zdobią biblioteczny korytarz. Mamy nadzieję, że dzieciom się podobało i będą chętnie odwiedzały bibliotekę zarówno z rodzicami jak i grupą przedszkolną.